Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych

16 listopada 2018 roku o godzinie 10.00, odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. W części artystycznej dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, do której przygotowywały się pod kierunkiem wychowawczyni Pani Urszuli Mroczek - Nowak. Dzieci, mimo stresu, świetnie poradziły sobie z częścią artystyczną, jak również poważnie podeszły do składania przysięgi. Po złożeniu ślubowania Pan Dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia, a wychowawczyni wręczyła dyplomy i legitymacje szkolne, jako symbol przyjęcia ich w poczet PSP nr 2 im Króla Zygmunta Starego. Po uroczystościach z sali gimnastycznej uczniowie przenieśli się na teren szkoły gdzie zasadzili drzewo klas pierwszych rocznik 2018/2019.
Serdecznie witamy wszystkich uczniów w naszym gronie i jako nauczyciele zobowiązujemy się wspierać Was i umożliwiać jak najlepszy rozwój intelektualny.