Konkurs recytatorski

W czwartek, 1 marca w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbyły się eliminacje środowiskowe XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego. Udział w nich wzięło 65 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu Gminy Kozienice.
Spotkanie poprowadziła Małgorzata Koksa z KDK. Uczestników oceniało trzyoosobowe jury w składzie: Beata Smykiewicz-Różycka, Joanna Czechyra-Wejner i Krzysztof Kaim.

28619254_947202062095822_7045156265276327915_o
Szkoła podstawowa - do eliminacji powiatowych awansowało łącznie dziewięć osób, a wśród nich również uczennica klasy pierwszej IGA PIKULSKA natomiast WYRÓŻNIENIE otrzymała również uczennica klasy pierwszej KALINA DZIUBA.
Wśród szkół Gimnazjalnych do eliminacji powiatowych awansował uczeń klasy III Jeremi Budniak !!!
TRZYMAMY KCIUKI W NASTĘPNYM ETAPIE.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami za udział w konkursie oraz gadżety KDK.